Опис Комітетів

 1. Комітет євангелізації, внутрішнього зцілення, місійності та заснування спільнот 

Голова: Колос Олеся (0672962444, “Агапе”, Львів) 

Заступник: Софія Карпів (0937002566, “Благословення”, Львів) 

Напрями діяльності Комітету: 

1) євангелізація 

2) місійна робота 

3) внутрішнє зцілення 

4) заснування і підтримка спільнот 

Основні завдання: 

а) Організовувати виїзди на парафії з метою проведення євангелізації та заснування спільнот, а також підтримувати ці спільноти в процесі їхнього становлення. 

б) Займатися набором та формацією місіонерів в межах Місійної Школи та в межах інших формаційних дійсностей відповідного напряму. 

в) Формувати матеріали та допомагати спільнотам розвивати місійність та навики у заснуванні і підтримці нових спільнот, а також зростати у служінні внутрішнього зцілення. 

г) Проводити заходи, зокрема в рамках Лідерських Шкіл та в регіонах, які сприятимуть належній формації людей у сфері внутрішнього зцілення, а також реколекції для безпосереднього служіння людям у цій сфері. Практично допомагати спільнотам у заснуванні і розвитку здорового служіння внутрішнього зцілення.  

 1. Комітет формації лідерів, служителів, розвитку спільнот та пасторальної опіки. 

Голова: Орест Григорчак (0937074530, “Благословення”, Львів) Заступник: Строцький Петро (0735069516, “Благословення”, Львів) 

Напрями діяльності Комітету:  

 1. Формація лідерів та служителів 
 2. Розвиток спільнот та міжспільнотної співпраці 
 3. Пасторальна опіка у спільнотах (зокрема через систему малих груп)

Основні завдання:  

а) Проводити заходи, зокрема Лідерські школи, які сприятимуть формації лідерів і служителів (зокрема у сфері пасторальної опіки та організації системи малих групок), допомагатимуть розвитку спільнот та міжспільнотних стосунків. 

б) Практично допомагати спільнотам у заснуванні та розвитку здорового служіння пасторальної опіки і системи малих групок.  в) Створювати формаційну базу для формування здорових спільнот, зрілих лідерів та служителів, а також розвитку служіння пасторальної опіки. 

г) Організовувати групи служителів, які зможуть відвідувати спільноти (за їхнім бажанням) з метою допомоги їм у розвитку, формації та вирішенні внутрішніх конфліктів тощо. 

 1. Комітет служіння прослави 

Голова: Кічаєв Павло (0967096898, “Бетел”, Тернопіль) Заступник: Сеник Богдан (0685807192, “Мир Вам”, Івано Франківськ) 

Напрями діяльності Комітету:  

 1. Формація музикантів та груп прослави 
 2. Організація євангелізаційних концертів 
 3. Покращення технічного забезпечення музикантів 

Основні завдання:  

а) Проводити заходи, зокрема в рамках Лідерських Шкіл та в регіонах, які сприятимуть належній формації людей у сфері служіння прослави, а також організовувати молитви прослави та концерти християнської музики для участі у різних заходах (зокрема євангелізаційних) ОКСу.  

б) Практично допомагати спільнотам у заснуванні та розвитку служіння прослави, професійному росту музикантів, та покращенню рівня технічного забезпечення.  

в) Створювати формаційну базу для розвитку служіння прослави, розпрацювати методи інтегрування цього служіння у євангелізаційні та преєвангелізаційні заходи, налагоджувати контакти з відповідними служіннями в Україні та за кордоном з метою організації спільних заходів, обміну досвідом та служителями. 

 1. Комітет пророчого служіння, заступницької молитви, молитви зцілення та біблійної формації 

Голова: Тарас Супінський (0964459070, “БетЕл”, Тернопіль) Заступник: Олег Заяць (0672251734, “Діяння апостолів”, Тернопіль) 

Напрями діяльності Комітету 

 1. Пророче служінням 
 2. Заступницька молитвах 
 3. Молитва зцілення 
 4. Біблійна формація 

Основні завдання:  

а) Проводити заходи, зокрема в рамках Лідерських Шкіл та в регіонах, які сприятимуть належній формації людей у сфері пророчого служіння, заступницької молитви, молитви зцілення, належного розуміння та молитовного читання Божого Слова відповідно до вчення Католицької Церкви, а також організовувати реколекції для безпосереднього служіння людям у цій сфері.  

б) Практично допомагати спільнотам у заснуванні та розвитку здорового пророчого, заступницього служіння, служіння зцілення та біблійної формації.  

в) Створювати формаційну базу, реагувати на крайнощі та нездоровість у цих сферах служіння, а також об’єднувати людей для пророчого слухання та заступницької молитви за спільноти, ОКС, Церкву, країну тощо. Налагоджувати контакти з відповідними служіннями за кордоном з метою організації спільних заходів, обміну досвідом та служителями.  

 1. Комітет служіння кроків звільнення та психологічного консультування 

Голова: Натала Москаль (0979077919, “Тавор”, Львів) Заступник: Зоряна Шеремета (0673402122 , “Благословення”, Львів) 

Напрями діяльності Комітету: 

 1. Кроки звільнення 
 2. ДДА 
 3. Психологічне консультування 
 4. Порадництво

Основні завдання:  

а) Проводити заходи, зокрема в рамках Лідерських Шкіл та в регіонах, які сприятимуть належній формації людей у сфері служіння кроків звільнення, ДДА, психологічного консультування та порадництва відповідно до вчення Католицької Церкви, а також реколекції для безпосереднього служіння людям у цих сферах.  

б) Практично допомагати спільнотам у заснуванні та розвитку здорового служіння кроків звільнення, ДДА, душпастирської опіки (порадництва) та осередків психологічного консультування.  в) Створювати формаційну базу для розвитку цих служінь, а також реагувати на крайнощі та нездоровість у цих сферах. 

 1. Комітет комунікації, координації та мас-медія 

Голова: Аня Скупа (0630248804, “Благословення”, Львів) Заступник: Іра Західна (0677266689, “Благословення”, Львів) 

Напрями діяльності Комітету: 

 1. Комунікація та координація роботи всередині ОКСу 2. Прецентація ОКСу назовні, стосунки з мас-медія 
 2. Ютуб-канал та формування відео- і аудіо-контенту 
 3. Соц. мережі (зокрема Фб) 

Основні завдання:  

а) Проводити заходи, зокрема в рамках Лідерських Шкіл та в регіонах, які сприятимуть належній формації людей у сфері комунікації, координації (зокрема через соц. мережі та групи у месенджерах), підготовки аудіо-, відео-матеріалу та належного їх використання у інтернет-просторі з метою євангелізації і т.д.  

б) Практично допомагати спільнотам у заснуванні та розвитку різних аспектів інформаційного служіння (зокрема сайти, соц. мережі, ютуб канали, групи у месенджерах тощо).  

в) Створювати формаційну базу для розвитку цього служіння, займатися розвитком сайту, ютуб-каналу ОКСу, електронної координаційної системи ОКСу та відповідних груп ОКСу у месенджерах, формувати прес- і пост-релізи подій ОКСу, займатися внутрішньою комунікацією та координацією тощо.

 1. Комітет дитячого, молодіжного, театрального та творчого служіння 

Голова: Безпалько Роман (0973839467, “Лик Господній”, Чортків) Заступник: Андрушків Олег (0632604770, “Благословення”, Львів) 

Напрями діяльності Комітету: 

 1. Дитяче служіння 
 2. Молодіжне служіння 
 3. Театральне та творче служіння 

Основні завдання:  

а) Проводити заходи, зокрема в рамках Лідерських Шкіл та в регіонах, які сприятимуть належній формації людей у сфері молодіжного, дитячого, театрального та творчого служіння, а також організовувати табори, фестивалі та інші події з метою безпосереднього служіння молоді та дітям в різних сферах (духовній, емоційній, інтелектуальній) та налагодженню здорових стосунків між батьками і дітьми.  

б) Організовувати вистави та інші творчі події для участі у різних заходах (зокрема євангелізаційних) ОКСу. Розпрацювати методи інтегрування цих служінь у євангелізаційні та преєвангелізаційні заходи ОКСу. 

в) Практично допомагати спільнотам у заснуванні та розвитку молодіжного, дитячого, театрального та творчого служіння.  

г) Створювати формаційну базу для розвитку цих служінь, налагоджувати контакти з відповідними служіннями в Україні та за кордоном з метою організації спільних заходів, обміну досвідом та служителями. 

 1. Комітет сімейного, чоловічого та жіночого служіння 

Голова: Блажеєв Володимир (0985785320, “Ісуса Христа—Царя Всесвіту”, Дунаївці)*

Заступник: Іван Саїдов (0677756342, “Бетел”, Тернопіль) 

Напрями діяльності Комітету 

 1. Сімейне служіння 
 2. Чоловіче служіння 
 3. Жіноче служіння 

Основні завдання:  

а) Проводити заходи, зокрема в рамках Лідерських Шкіл та в регіонах, які сприятимуть належній формації людей у сфері сімейного, чоловічого та жіночого служінь, а також організовувати реколекції, семінари, форуми та інші події з метою безпосереднього служіння сім’ям, чоловікам та жінкам.  

б) Практично допомагати спільнотам у заснуванні та розвитку цих служінь.  

в) Створювати формаційну базу для розвитку цих служінь, налагоджувати контакти з відповідними служіннями за кордоном з метою організації спільних заходів, обміну досвідом та служителями.  

*Інформацію про особисті дані можна надати на ел. пошту (blageev1970@gmail.com) або за номером телефону +380985785320 (на вайбер). (Прізвище, ім’я, по-батькові, спільнота, номер телефону).

 1. Комітет екуменічного діалогу 

Голова: Москаль Ліда (0979046015, “Живий вогонь”, Львів)* Заступник: Оленчик Ліна (0975601538, “Мараната”, Київ) 

Напрями роботи Комітету 

 1. Екуменічний діалог з протестантськими церковними  спільнотами
 2. Екуменічний діалог з православними церквами
 1. Екуменічний діалог з месіанськими євреями 

Основні завдання: 

а) Проводити заходи, зокрема в рамках Лідерських Шкіл та в регіонах, які сприятимуть формації людей у сфері належного розуміння екуменізму та можливих шляхів його реалізації; організовувати реколекції, семінари, круглі столи та інші події з метою практичного розвитку екуменізму в Україні. 

б) Практично допомагати спільнотам у правильному розумінні екуменізму і донесення до них вчення та очікувань Католицької Церкви, сприяти формуванню груп в межах спільнот, які працюватимуть над темою екуменізму.  

в) Створювати формаційну базу для розвитку екуменізму, налагоджувати контакти зі служіннями за кордоном з метою організації спільних заходів, обміну досвідом та служителями.  

*Якщо Ви бажаєте увійти в Комітет, або зацікавлені ним, але ще не вирішили – напишіть на цю електронну скриньку:
lidalvivska@gmail.com.

 1. Комітет формації бізнесменів і політиків на основі християнських цінностей 

Голова: Назар Островський (0964151356, “Благословення”, Львів)* Заступник: Західний Андрій (0965378255, “Благословення”, Львів

Напрями роботи Комітету 

 1. Формація бізнесменів 
 2. Формація політиків 
 3. Діалог з владою, зокрема стосовно чутливих для християн тем 

Основні завдання:  

а) Проводити заходи, зокрема в рамках Лідерських Шкіл та в регіонах, які сприятимуть належній формації бізнесменів та політиків на основі християнських цінностей.  

б) Сформувати платформу (зокрема через крауд-фаундинговий механізм) взаємодії політиків та бізнесменів з метою відстоювання християнських цінностей у суспільстві та сприянню розвитку християнських проектів у спільнотах.  

в) Створювати формаційну базу для розвитку цього служіння, а також зорганізувати і проводити школу християнських політиків та підприємців в рамках Лідерських Шкіл, налагоджувати контакти з відповідними служіннями за кордоном з метою організації спільних заходів, обміну досвідом та служителями. 

*Якщо Ви бачите себе учасником нашого Комітету, тоді радо запрошуємо заповнити дану форму.

 1. Комітет молитовного щита 

Голова: Марина Роменська (0672421983,“Мараната”, Київ)* Заступник: Олена Павленко (0675246499, “Мараната”, Київ) 

Основні завдання:  

а) Формувати та координувати служіння груп і середовищ, які моляться у спільних інтенціях, пов’язаних із захистом проти викликів та загроз у житті Церкви, соціуму, нації, держави, а також інших країн (Європа, Міжмор’я, Росія, Ізраїль тощо). 

б) Формувати та спрямовувати служіння груп і середовищ, які спеціалізуються на загальних заступницьких молитвах (духовна картографія, пророче поклоніння, молитовний штурм тощо) в) Створювати формаційну базу для розвитку цих служінь, налагоджувати контакти з відповідними молитовними служіннями, спільнотами, рухами в Україні та за кордоном. 

*Щоб подати свій молитовний намір, пройдіть за посиланням.

 1. Комітет місійно-харитативного служіння 

Голова: Ігор Шулік (0634555040, “Мараната”, Київ) 

Заступник: Артем Семенець (0972400145, “Мараната”, Київ) 

Основні завдання:  

а) Формувати та координувати служіння місіонерсько євангелістського корпусу служителів для здійснення благовіщення, пастирської опіки та гуманітарної підтримки на територіях, що перебувають в зоні війни або потерпають від інших екстремальних ситуацій.  б) Формувати та координувати служіння команд світських капеланів, рятувальників та радників-миротворців з метою їх задіяння на місійних територіях чи у місійних середовищах згідно спеціалізації; 

в) Створювати формаційну базу для розвитку цих служінь, налагоджувати контакти з подібними служіннями в Україні та за кордоном.

 1. Комітет з питань дії згідно Соціальної Доктрини Церкви 

Голова: Андрій Оленчик (0672144737, “Мараната”, Київ)* Заступник: Оксана Семенець (0970109865, “Мараната”, Київ) 

Основні завдання:  

а) Проводити навчальні програми та тренінгові заходи, спрямовані на пропагування і запровадження у житті християн та їх спільнот положень Соціальної Доктрини Церкви. 

б) Проводити освітню діяльність з метою формації християн в дусі суспільного та соціального лідерства.  

в) Координувати діяльність спільнот у сфері суспільної діяльності, зокрема, з метою захисту інституту сім’ї, протидії поширенню гендерної ідеології та припинення абортивного вбивства.

*Якщо вас цікавить діяльність Комітету дії згідно із Соціальною Доктриною Церкви ОКСу, – прохання заповнити форму.

Поділитися з друзями: