Школа Святого Духа – формаційні курси ОКС (Об’єднання Католицьких Спільнот)

Дорогі брати і сестри,
радо запрошуємо Вас на Школу Святого Духа, яка відбудеться у смт. Брюховичі у монастирі отців Васильян посеред казкового соснового лісу 6-13 серпня (1 і 3 курси) та 17-24 серпня (1 і 2 курси).Щоденні Літургії, чудові навчання, глибокі духовні вечори, сімейна атмосфера, ну і, звичайно, свіже повітря та відпочинок — це те, чого Вам точно не забракне на Школі Святого Духа.

Навчання на Школі побудовані на основі документів Церкви (зокрема про Рух Віднови у Католицькій Церкві) та матеріалах провідних католицьких служителів, і є одобрені Радою євангелізації при Патріархові УГКЦ.

Школа Святого Духа відбувається з благословення Владики Ігора Возьняка, Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ і Владики Дмитра Григорака, відповідального за рух Віднови у Святому Дусі в УГКЦ.

Перший курс Школи Святого Духа присвячений засадничим темам християнської віри, особистим стосункам з Богом і поясненню харизм на основі документів Католицької Церкви.
Другий курс — це теми внутрішнього зцілення і звільнення, зокрема 12 кроків звільнення.
Третій курс зосереджений на тому, щоб підготувати мирян до зрілого служіння харизмами, активної і відповідальної позиції у Церкві, а також передати принципи побудови зрілої християнської спільноти.

Отримати більше інформації і зареєструватися на Школу Святого Духа можна за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdHsn382y9BAYmMi5-El6aL-lecLwknqfSM0E45yXBmKtTaig/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

P.S. Не забудьте поділитися цієї інформацією зі своїми друзями, рідними і знайомими.

Зв’язатися, приєднатися та переглядати останні події, новини:

часопис ОКСу;

опис Комітетів ОКСу;

youtybe-канал;

фейсбук-сторінка;

приєднуйся до ОКС у Viber;

інформація про створення;  

конституція ОКСу.

Поділитися з друзями: