Організації Києва допомоги людям в час пандемії. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Пс 25:6: “Згадай про твоє милосердя, Господи, і про твою милість, вона бо споконвіку.”

Універсальність і цілісність спасіння, здійсненого Христом,
встановлює нерозривний зв’язок між відносинами з Богом, до котрих покликана людина, і відповідальністю за ближнього в конкретні історичні періоди*.

*Компендіум соціальної доктрини церкви

Як 3:17: “А муд­рiсть, яка сходить зверху, по-пер­ше, чис­та, потiм мирна, лагiдна, покiр­лива, повна милосердя i пло­дiв благих, неупереджена i не­лице­мiрна.”

І COVID-19: Національна Карта Благодійних Ініціатив

ІІ Ініціативи, які допомагають боротися з коронавірусом “Ти можеш врятувати”

  1. Спеціалісти з психічного здоров’я безкоштовної гарячої лінії “Стоп, паніка” та Кризового психологічного консультування

2. БО «Життєлюб», забезпечення людей літнього віку базовими потребами (продукти, ліки, побутова та соціальна підтримка).

099 669 4934, hello@happyold.com.ua

http://www.happyold.com.ua

3. МБФ «Let’s help», Зараз зусилля Фонду спрямовані на підтримку самотніх дідусів та бабусь під час карантину і забезпечення підопічних всім необхідним для запобігання поширенню COVID-19 серед літніх людей.Фонд закуповує продуктові набори, дезінфікуючі препарати та інші, необхідні літнім людям під час карантину засоби.

38(044)221-61-21, office@letshelp.com.ua

https://letshelp.com.ua/campaign/23604/?fbclid=IwAR24GBsmy6W5oR3L0IrJaQ5k17_i-dAsRq6FmXsnbYA4vwAlWs9Wj9UCX8E

4. Територіальний центр соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва (Перевіряється, чи вони зараз працюють повноцінно) Державна установа

Адреса: 02125, м.Київ, вул. Курнатовського, 7А (3 корпус), тел./факс 512-00-35.

Розклад роботи: понеділок – четвер з 9:00 – 18:00, п’ятниця з 9:00 – 16:45,

Перерва на обід: 13:00 – 13:45

Електронна адреса: dnipr_tcso@kmda.gov.ua

Основні завдання:

  • виявлення та облік  самотніх непрацездатних громадян та інвалідів, визначення (оцiнювання) їх iндивiдуальних потреб у соцiальному обслуговуваннi;
  • забезпечення якiсного соцiального обслуговування (надання соціальних послуг);
  • установлення зв’язкiв з пiдприємствами, установами та органiзацiями всiх форм власностi, фiзичними особами, родичами громадян, яких обслуговує Територiальний центр, з метою сприяння в здiйсненнi соцiального обслуговування громадян.

На соцiальне обслуговування (надання соціальних послуг) (далі – соціальне обслуговування) в Територiалъному центрi мають право:

  • громадяни похилого вiку, iнвалiди, хворi (з числа осiб працездатного вiку на період до встановлення їм групи iнвалiдностi, але не бiльш як чотири мiсяцi), якi не здатнi до самообслуговування i потребують постiйної сторонньої допомоги, визнанi такими в порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров”я України;
  • громадяни, якi перебувають у складнiй життєвiй ситуацiї у зв’язку з безробiттям i зареєстрованi в державнiй службi зайнятостi як такi, що шукають роботу, стихiйним лихом, катастрофою (i мають на своєму утриманнi неповнолiтнiх дiтей, дітей з iнвалiдністю, осiб похилого вiку, iнвалiдiв), якщо середньомiсячний сукупний дохiд їх сiмей нижчий нiж півтора прожиткових мiнiмума для сім”ї.

Структурні підрозділи:

– Відділення соціальної допомоги вдома: 
Центральне – вул. Курнатовського,7а, т.540-72-56
Березняківське – вул. Березняківська,6а, 550-63-00
Русанівське – Русанівський б-р , 4, 295-18-50

– Відділення денного перебування:
Центральне – вул. Курнатовського, 7А, т. 510-82-10
Березняківське – вул. Березняківська, 6А, т. 550-63-00
Русанівське – Русанівський б-р, 4, т. 295-18-50

– Відділення організації надання адресної  та грошової допомоги – вул. Курнатовського, 7А, т. 512-34-41;

забезпечення безкоштовним одягом та взуттям б/в, продуктовими наборами, послугами перукаря та швачки, ремонту взуття, санітарна гігієна, тощо.

 Для громадян похилого віку в трьох відділеннях денного перебування  Територіального центру функціонує “Університет третього віку”.

Центральне відділення – вул. Курнатовського, 7А

5. ГО «Небокрай». Волонтерська ініціатива закупівля продуктів, ліків для людей 60+, вигулювання собак

https://nebokray.org/, 097 445 63 22

6. Проект Солідарність, можна залишити заявку про допомогу (перенавантажений заявками станом на 01.04.2020)

https://v2020.org.ua/root///?region=27&showcity=451#helps

0-800-501-002

7. Волонтерський центр допомоги— некомерційна ініціатива, створена командою Української Волонтерської Служби. Ми об’єднуємо тих, хто готовий допомогти, з людьми та організаціями, яким потрібна допомога волонтерівПісля отримання вашого запиту ми надішлемо інформацію волонтерам, організаціям та фондам, які допомагають.Всю допомогу надають волонтери — люди, які готові вкладати свій час у вирішення проблем. Це безоплатна робота, яка здійснюється за бажанням волонтера. Ми не можемо гарантувати, що ви отримаєте допомогу, за якою звертаєтесь, але зробимо все можливе для того, щоб це відбулось.Ми збираємо та поширюємо найкращу, перевірену та доступну інформацію про запобігання подальшого поширення інфекції. Однак, відповідальність за своє здоров’я кожен несе сам. Будь ласка, вживайте всі необхідні заходи безпеки під час надання та отримання допомоги. Ми надішлемо вам пам’ятку.На жаль, ми не зможемо вам допомогти, якщо:
— ви звертаєтесь за фінансовою допомогою;
— ваша проблема не пов’язана з епідемією коронавірусу.

Ви також можете зателефонувати за номером 093-204-21-47

(з 12:00 до 18:00), https://volunteer.country/covid_help

8. Карітас України

Київ, вул. Антоновича, 10 ; +380 32 297 66 36, secretary@caritas.ua

Карітас Київ надає допомогу самотнім та хворим людям

На сьогодні вже закуплено понад 100 наборів, які найближчим часом будуть доставлені людям додому кризовим центром Карітас-Київ.

Окрім продуктів, завдяки підтримці партнерів (Procter&Gamble, Unilever Ukraine, JTI Україна) також буде надано засоби гігієни.

Також у «Карітас-Київ» можна отримати консультації соціального працівника, кейс-менеджер та психолога за телефоном: (050)-380-99-83.

Поділитися з друзями: